Skupaj €


Šifra : 12TD000EZY
Zaloga : preveri
Garancija: 36 mesecev.
| Datum objave | 2024-06-18 |
| EAN / UPC / JAN | 0198153573417 |
| Konec podpore | 2031-01-18 |
ZMOGLJIVOST |
|
| Procesor | Intel Core i5-14400T, 10C (6P + 4E) / 16T, P-jedro 1,5 / 4,5 GHz, E-jedro 1,1 / 3,2 GHz, 20 MB |
| Grafika | Vgrajena Intel UHD Graphics 730 |
| Čipset | Čipset Intel Q670 |
| Spomin | 1x 16GB SO-DIMM DDR5-4800 |
| Pomnilniške reže | Dve reži DDR5 SO-DIMM, z možnostjo dvokanalnega prenosa |
| Največji pomnilnik | Do 64 GB (2x 32 GB DDR5 SO-DIMM) |
| Shranjevanje | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal |
| Podpora za shranjevanje | Dvojni način SSD: do dva diska, 2x M.2 SSD • M.2 2280 SSD do 2TB |
| Čitalec kartic | Brez čitalnika kartic |
| Optični | Noben |
| Avdio čip | Zvok visoke ločljivosti (HD), kodek Realtek ALC233VB ali Conexant CX11771 |
| Zvočniki | 2Wx1 |
| Napajanje | 90W 89% adapter |
OBLIKOVANJE |
|
| Tipkovnica | USB tradicionalna tipkovnica, črna, slovenska |
| Miška | USB miška Calliope, črna |
| Razširitvene reže | Tri M.2 reže (ena za WLAN, dve za SSD) |
| Barva ohišja | Črna |
| Stoj | Noben |
| Kletka za adapter | Noben |
| Vijak ohišja brez orodja | Vijak ohišja brez orodja |
| Filter za prah | Noben |
| Montaža | Nosilec VESA |
| IO Box | Brez IO škatle |
| Pero | Pero ni podprto |
| Faktor oblike | Majhen (1L) |
| Dimenzije (ŠxGxV) | 179 x 182,9 x 36,5 mm z gumijastimi nogami (7,05 x 7,2 x 1,44 palca z gumijastimi nogami) |
| Teža | Približno 1,25 kg (2,76 lbs) |
POVEZLJIVOST |
|
| Ethernet | Integriran 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi 6E AX211, 802.11ax 2x2 + BT5.3, vPro |
| WWAN | Ni WWAN |
| Sprednja vrata | 1x USB-C (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), s 5V@0,9A polnjenjem 1x USB-A (USB 10 Gbps / USB 3.2 Gen 2), z Always On in 5V@2.1A polnjenjem 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 1x kombinirani priključek za slušalke/mikrofon (3,5 mm) |
| Izbirna sprednja vrata (konfigurirana) | Noben |
| Zadnja vrata | 1x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x DisplayPort 1.4a (HBR2, DSC) 1x Ethernet (RJ-45) |
| Izbirna zadnja vrata (konfigurirana) | Noben |
VARNOST IN ZASEBNOST |
|
| Varnostni čip | Diskretni TPM 2.0, TCG certificiran |
| Čitalnik prstnih odtisov | Brez bralnika prstnih odtisov |
| Fizične ključavnice | Varnostna reža Kensington, 3 x 7 mm |
| Kabelska ključavnica Kensington | Noben |
| Stikalo za vdor v šasijo [1] | Stikalo za vdor v šasijo |
SERVIS |
|
| Osnovna garancija | 1 leto, na kraju samem |
| Vključena nadgradnja | Nadgradnja 3Y na lokaciji z 1Y na lokaciji |
CERTIFIKATI |
|
| Zeleni certifikati | ENERGY STAR 8.0 Srebrno registriran EPEAT ENERGY STAR 8.0 ErP Lot 3/7 Skladno z RoHS TCO certificiran |
| Mil-Spec test | Vojaški preizkus MIL-STD-810H opravljen (nizek tlak [nadmorska višina], visoka temperatura, nizka temperatura, temperaturni šok, vlaga, pesek in prah, vibracije, udarci, sončno sevanje, onesnaženje s tekočinami, slana megla) |
PROGRAMSKA OPREMA |
|
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro, hrvaški / slovenski / angleški |
| Priložena programska oprema | Noben |
DODATKI |
|
| Priložena dodatna oprema | Noben |
Priporočene storitve |
|
| najboljše | 5Y Lenovo Support (Premier Support + Keep Your Drive + International Upg) (5PS0N73174) |
| bolje | 4Y Lenovo Support (Premier Support + Keep Your Drive + International Upg) (5PS0N73243) |
Opomba |
|
1. Stikalo za vdor v ohišje je funkcija, ki je pripravljena na strojno opremo in jo je treba posebej ponuditi ali ročno omogočiti v BIOS-u. |
|
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Integer tincidunt. Cras dapibus. Vivamus elementum semper nisi. Aenean vulputate eleifend tellus.
Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.
Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt. Cras dapibus. Vivamus elementum semper nisi. Aenean vulputate eleifend tellus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim.