Skupaj €



Šifra : 12UD0045GE
Zaloga : preveri
Garancija: 36 mesecev.
ZMOGLJIVOST |
|
| Procesor | Intel Core i5-14400, 10C (6P + 4E) / 16T, P-jedro 2,5 / 4,7 GHz, E-jedro 1,8 / 3,5 GHz, 20 MB Intel Smart Cache |
| Grafika | Vgrajena grafična kartica Intel UHD 730 |
| Čipset | Čipset Intel B760 |
| Spomin | 1x 16GB UDIMM DDR5-4800 |
| Pomnilniške reže | Dve reži za DDR5 UDIMM, z možnostjo dvojnega kanala |
| Največji pomnilnik | Do 64 GB DDR5-5600 |
| Shranjevanje | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Največja podpora za shranjevanje | Do trije pogoni, 1x 3,5-palčni trdi disk + 1x 2,5-palčni trdi disk + 1x M.2 SSD • 3,5-palčni trdi disk do 2 TB • M.2 SSD do 1 TB • Predal za 2,5-palčni trdi disk je namenjen samo nadgradnji s strani stranke |
| Čitalnik kartic | Čitalnik kartic 3 v 1 |
| Optični | Nobena |
| Zvočni čip | Zvok visoke ločljivosti (HD), kodek Realtek ALC623-CG |
| Zvočniki | 2Wx1 |
| Napajalnik | 180 W 85 % |
OBLIKOVANJE |
|
| Tipkovnica | USB tipkovnica Calliope, črna |
| Miška | USB miška Calliope, črna |
| Izbirni zaliv | Nobena |
| Razširitvene reže | En PCIe 3.0 x16, polne višine, dolžina ≤ 233,6 mm, višina ≤ 117,5 mm, en PCIe 3.0 x1, polne višine, (dolžina ≤ 185 mm, višina ≤ 100 mm) ali (dolžina ≤ 118 mm, višina ≤ 110 mm), dve reži M.2 (ena za WLAN, ena za SSD) |
| Barva ohišja | Črna |
| Sistemski ventilator | Nobena |
| Vijak za šasijo brez orodja | Vijak za šasijo brez orodja |
| Pero | Pero ni podprto |
| Oblika | Stolp (13,6 l) |
| Dimenzije (ŠxGxV) | 145 x 294 x 340 mm (5,71 x 11,57 x 13,39 palca) |
| Teža | Približno 5,6 kg (12,35 lbs) |
POVEZLJIVOST |
|
| WLAN + Bluetooth | Nobena |
| Brezžično omrežje (WWAN) | WWAN ni podprt |
| Ethernet | RTL8111K, 1x RJ-45 |
| Sprednja vrata | 1x USB-C (USB 5 Gbps / USB 3.2 Gen 1) s prenosom podatkov in polnjenjem 15 W, 4x USB-A (USB 5 Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x kombinirani priključek za slušalke/mikrofon (3,5 mm), 1x mikrofon (3,5 mm) |
| Zadnja vrata | 4x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0), eden podpira pametni vklop, 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x DisplayPort 1.4a (HBR2), 1x VGA, 1x Ethernet (RJ-45), 1x linijski izhod (3,5 mm) |
| Dodatna zadnja vrata (konfigurirana) | Nobena |
VARNOST IN ZASEBNOST |
|
| Varnostni čip | Diskretni TPM 2.0, certificiran s strani TCG |
| Fizične ključavnice | Kensington Security Slot, zanka za ključavnico |
| Pametna sponka za kabel | Nobena |
| Stikalo za vdor v ohišje | Stikalo za vdor v ohišje |
STORITEV |
|
| Osnovna garancija | 1 leto, kurirska dostava ali prevzem na dom |
| Vključena nadgradnja | 3 leta na lokaciji od 1 leta Kurirska dostava/dostava s seboj SEE (CPN) |
CERTIFIKATI |
|
| Zeleni certifikati | RoHS / OEEO / REACH, certificirano po TCO 9.0 |
| Drugi certifikati | - |
PROGRAMSKA OPREMA |
|
| Operacijski sistem | Nobena |
| Paketna programska oprema | Nobena |
DODATKI |
|
| Priložena dodatna oprema | Nobena |
Informacije o modelu |
|
| Vrsta stroja | 12UD |
| Regija | MI |
| Država/regija | / |
| EAN / UPC / JAN | 0198154083045 |
| Datum objave | 15. 7. 2024 |
| Konec podpore | 15. 2. 2031 |
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Integer tincidunt. Cras dapibus. Vivamus elementum semper nisi. Aenean vulputate eleifend tellus.
Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.
Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt. Cras dapibus. Vivamus elementum semper nisi. Aenean vulputate eleifend tellus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim.