Skupaj €



Šifra : 12YK0011ZY
Zaloga : preveri
Garancija: 36 mesecev.
Lenovo ThinkCentre M70s Gen 6 je zasnovan za učinkovitost in zmogljivost v kompaktni obliki. Z zmogljivim 10-jedrnim procesorjem Intel Core Ultra 5 zagotavlja hitrosti do 4,9 GHz, kar zagotavlja nemoteno večopravilnost in odzivno delovanje. Sistem je opremljen s 16 GB DDR5 SDRAM in 512 GB PCI Express 4.0 SSD, ki zagotavlja dovolj pomnilnika in prostora za učinkovit potek dela.
| Datum objave | 30. 4. 2025 |
| EAN / UPC / JAN | 0198158149976 |
| Konec podpore | 29. 11. 2031 |
ZMOGLJIVOST |
|
| Procesor | Intel Core Ultra 5 225, 10C (6P + 4E) / 10T, Max Turbo do 4,9 GHz, 20 MB |
| Kategorija računalnika z umetno inteligenco[1] | Računalnik z umetno inteligenco |
| NPU | Integriran Intel AI Boost, do 13 TOPS |
| Grafika | Integrirana Intelova grafika |
| Čipset | Čipset Intel Q870 |
| Spomin | 1x 16GB UDIMM DDR5-5600 |
| Pomnilniške reže | Štiri reže za DDR5 UDIMM, z možnostjo dvojnega kanala |
| Največji pomnilnik | Do 128 GB DDR5 |
| Shranjevanje | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Največja podpora za shranjevanje[2] | Do štiri pogone, 1x 3,5-palčni trdi disk + 1x 2,5-palčni trdi disk + 2x M.2 SSD • 3,5-palčni trdi disk do 2 TB • Predal za 2,5-palčni trdi disk je namenjen samo nadgradnji s strani stranke • M.2 SSD do 2 TB vsak |
| Prednastavitev RAID-a | Nobena |
| Čitalnik kartic | Nobena |
| Optični | Nobena |
| Zvočni čip | Zvok visoke ločljivosti (HD), kodek Realtek ALC623-CG |
| Zvočniki | 1Wx1 |
| Napajalnik | 260 W 90 % |
OBLIKOVANJE |
|
| Tipkovnica | Tradicionalna USB tipkovnica, črna, slovenska |
| Miška | USB miška Calliope, črna |
| Izbirni zaliv | 2. nosilec M.2 |
| Razširitvene reže | En PCIe 4.0 x16, nizek profil, dolžina ≤ 155 mm, višina ≤ 70 mm Dva PCIe 3.0 x1, nizek profil, dolžina ≤ 155 mm, višina ≤ 70 mm Tri reže M.2 (ena za WLAN, dve za SSD) |
| Barva ohišja | Črna |
| Stojalo | Nobena |
| Filter za prah | Nobena |
| Pero | Pero ni podprto |
| Oblika | SFF (8,2 l) |
| Dimenzije (ŠxGxV) | 92,5 x 299,7 x 339,5 mm (3,6 x 11,8 x 13,4 palca) |
| Teža | 5,1 kg (11,2 lbs, največja konfiguracija) |
POVEZLJIVOST |
|
| WLAN + Bluetooth | Nobena |
| Brezžično omrežje (WWAN) | Ne-WWAN |
| Ethernet | Integrirano 100/1000M |
| Sprednja vrata | 1x USB-C (USB 5 Gbps / USB 3.2 Gen 1) s polnjenjem 15 W 2x USB-A (USB 5 Gbps / USB 3.2 Gen 1) 2x USB-A (USB 10 Gbps / USB 3.2 Gen 2) 1x kombinirani priključek za slušalke/mikrofon (3,5 mm) |
| Zadnja vrata | 4x USB-A (USB 5 Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x HDMI 2.1 TMDS 2x DisplayPort 1.4a (HBR3, DSC) 1x Ethernet (RJ-45) 1x linijski izhod (3,5 mm) |
| Dodatna zadnja vrata (konfigurirana) | Nobena |
VARNOST IN ZASEBNOST |
|
| Varnostni čip | Diskretni TPM 2.0, certificiran po TCG, certificiran po FIPS 140-2 |
| Čitalnik prstnih odtisov | Brez bralnika prstnih odtisov |
| Fizične ključavnice | Reža za varnost Kensington, 3 x 7 mm Zanka za ključavnico |
| Pametna sponka za kabel | Nobena |
| Elektronsko zaklepanje šasije | Nobena |
| Stikalo za vdor v ohišje | Stikalo za vdor v ohišje |
STORITEV |
|
| Osnovna garancija | 1 leto, na lokaciji |
| Vključena nadgradnja | 3-letna nadgradnja na lokaciji z 1-letne naročnine na 1-letno naročnino na 1-letno premier podporo na lokaciji TC DT/AIO Mainstream/Halo WHB (CPN) |
CERTIFIKATI |
|
| Zeleni certifikati | ENERGY STAR 9.0 TCO certificirano 10.0 ErP Lot 3 GREENGUARD Skladno z RoHS |
| Mil-Spec test | Opravljen vojaški test MIL-STD-810H (nizek tlak [nadmorska višina], visoka temperatura, nizka temperatura, temperaturni šok, vlažnost, pesek in prah, vibracije, udarci, sončno sevanje, kontaminacija s tekočinami, slana megla) |
PROGRAMSKA OPREMA |
|
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro, hrvaščina / slovenščina / angleščina |
| Paketna programska oprema | Nobena |
DODATKI |
|
| Priložena dodatna oprema | Nobena |
Priporočene storitve |
|
| Boljše | 5-letna podpora Lenovo (premierna podpora + KYD + mednarodna nadgradnja) (5PS1D67028) |
Opomba |
|
1. Računalniki z umetno inteligenco imajo NPU, ki zmore več kot 10 zagonov TOP-jev za zagon pomočnika Copilot s pritiskom na izbirno tipko Microsoft Copilot ali z uporabo Win + C. |
|
2. Predal za 2,5-palčni trdi disk je dodatna oprema, namenjena samo nadgradnji s strani stranke, trdi disk pa se prodaja ločeno. |
|
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Integer tincidunt. Cras dapibus. Vivamus elementum semper nisi. Aenean vulputate eleifend tellus.
Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.
Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt. Cras dapibus. Vivamus elementum semper nisi. Aenean vulputate eleifend tellus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim.