Skupaj €



Šifra : 21QC00BUSC
Zaloga : preveri
Garancija: 36 mesecev.
Lenovo ThinkPad T14 Gen 6 združuje zanesljivost in zmogljivost za profesionalce na poti. Ta 14-palčni prenosnik ima zaslon proti bleščanju 16:10, ki zagotavlja jasnost v različnih svetlobnih pogojih. Opremljena z zmogljivim procesorjem Intel Core Ultra 7 in DDR5 SDRAM, ta naprava z lahkoto obvladuje večopravilnost, hkrati pa ostaja učinkovita s svojimi 10 učinkovitimi jedri. Zvočna zmogljivost je izboljšana z zvokom visoke ločljivosti in zvokom Dolby Audio, ki se prenašata prek stereo zvočnikov. Za videokonference je kamera s 5 milijoni slikovnih pik opremljena z zaklopom za zasebnost, ki uporabnikom omogoča enostaven nadzor nad zasebnostjo. S svojo robustno konstrukcijo s testiranjem MIL-STD-810H in lahkim dizajnom je Lenovo ThinkPad T14 pripravljen izpolniti zahteve vsakega delovnega okolja.
| Datum objave | 2025-08-05 |
| EAN / UPC / JAN | 0199272408970 |
| Konec podpore | 2031-12-13 |
ZMOGLJIVOST |
|
| Procesor | Intel Core Ultra 7 255U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, Max Turbo do 5,2 GHz, 12 MB Intel Smart Cache |
| Kategorija računalnika z umetno inteligenco[1] | Računalnik z umetno inteligenco |
| NPU | Integriran Intel AI Boost, do 12 TOPS |
| Grafika | Integrirana Intelova grafika |
| Čipset | Intelova platforma SoC |
| Spomin | 1x 32GB SODIMM DDR5-5600 |
| Pomnilniške reže | Arrow Lake: dve reži DDR5 SODIMM / CSODIMM, zmožni dvokanalnega delovanja |
| Največji pomnilnik | Arrow Lake: do 64 GB DDR5-5600 |
| Shranjevanje | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Reža za shranjevanje | Modeli s procesorjem serije U: ena reža M.2 2280 PCIe 4.0 x4 |
| Največja podpora za shranjevanje | En pogon, do 2 TB M.2 2280 SSD |
| Čitalnik kartic | Nobena |
| Zvočni čip | Zvok visoke ločljivosti (HD), kodek Realtek ALC3287 |
| Zvočniki | Stereo zvočniki, 2 W x2, Dolby Audio |
| Mikrofon | 2x, 360° |
| Kamera | 5,0 MP + IR ločena z zaslonko za zasebnost |
| Baterija | 57 Wh |
| Napajalnik | 65W USB-C (3-pinski) |
OBLIKOVANJE |
|
| Prikaz[2] | 14-palčni zaslon WUXGA (1920 x 1200), IPS, 400 niti, proti bleščanju, 45 % NTSC, 60 Hz, DBEF5 |
| Zaslon na dotik | Nobena |
| Razmerje med zaslonom in ohišjem | 85,73 % |
| Pero | Pero ni podprto |
| Tipkovnica | Osvetljeno od zadaj, slovensko |
| Dimenzije (ŠxGxV) | 315,9 x 223,7 x 10,9/16,13 (spredaj/zadaj), 21,95 (največ) mm; 12,44 x 8,81 x 0,43/0,64 (spredaj/zadaj), 0,86 (največ) palca |
| Teža | Začetna teža 1,38 kg (3,05 lbs) |
| Barva ohišja | Črna |
| Material ohišja | PC + 20 % CF (zgoraj), PC + 20 % CF (spodaj) |
PROGRAMSKA OPREMA |
|
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro, hrvaščina / slovenščina / angleščina |
| Paketna programska oprema | Nobena |
POVEZLJIVOST |
|
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi 6E AX211, 802.11ax 2x2 + BT5.3 |
| Brezžično omrežje (WWAN) | Nadgradljiv WWAN na 4G |
| SIM-kartica | Nobena |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| NFC | Nobena |
| Standardna vrata | 1x USB-A (USB 5 Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5 Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On 2x USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40 Gbps), z USB PD 3.0 in DisplayPort 2.1 1x HDMI 2.1, do 4K/60Hz 1x kombinirani priključek za slušalke/mikrofon (3,5 mm) 1x Ethernet (RJ-45) |
| Izbirna vrata (konfigurirana) | 1x čitalnik pametnih kartic 1x reža za kartico Nano-SIM |
| Priklop | Različne rešitve za priklop, podprte prek Thunderbolt / USB-C. Za več združljivih rešitev za priklop obiščite Priklop za ThinkPad T14 Gen 6 (Intel) |
VARNOST IN ZASEBNOST |
|
| ThinkShield | ThinkShield je celovita varnostna rešitev, ki zajema strojno in programsko opremo ter komponente dobavne verige. Za več podrobnosti obiščite tukaj |
| Varnostni čip | Omogočen diskretni TPM 2.0 |
| Fizične ključavnice | Reža za varnostni ključ Kensington Nano, 2,5 x 6 mm |
| Čitalnik pametnih kartic | Čitalnik pametnih kartic |
| Čitalnik prstnih odtisov | Dotik, Match-on-Chip, Integrirano v gumb za vklop |
| Druga varnost | Zaklop za zasebnost kamere (modeli kamer) IR kamera za Windows Hello (prepoznavanje obraza) |
STORITEV |
|
| Osnovna garancija | 3-letna garancija, kurirska dostava ali prevzem z oddajo v trgovini |
| Vključena nadgradnja | 3-letna premierna podpora HB (CPN) |
DODATKI |
|
| Priložena dodatna oprema | Nobena |
CERTIFIKATI |
|
| Zeleni certifikati[3] | ENERGY STAR 9.0 Registriran po standardu EPEAT Gold ErP Lot 6/26 Skladen z RoHS Certifikat TCO, generacija 10 |
| Mil-Spec test | Opravljen vojaški test MIL-STD-810H |
Priporočene storitve |
|
| Najboljše | Nadgradnja 3-letne premierne podpore Plus s 3-letne premierne podpore (5WS1L39023) |
| Boljše | 3-letna podpora Lenovo (KYD + SBTY + mednarodna nadgradnja) (5PS1D67026) |
Opomba |
|
1. Računalniki z umetno inteligenco imajo NPU, ki zmore več kot 10 zagonov TOP-jev za zagon pomočnika Copilot s pritiskom na izbirno tipko Microsoft Copilot ali z uporabo Win + C. |
|
2. Tehnologija IPS (vgrajeno preklapljanje) se lahko nanaša na IPS, PLS, ADS, AHVA, AAS. |
|
3. EPEAT je registriran, kjer je to primerno. Za stanje registracije po državah obiščite epeat.net. |
|
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Integer tincidunt. Cras dapibus. Vivamus elementum semper nisi. Aenean vulputate eleifend tellus.
Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.
Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt. Cras dapibus. Vivamus elementum semper nisi. Aenean vulputate eleifend tellus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim.