Skupaj €



Šifra : 21R00015SC
Zaloga : preveri
Garancija: 36 mesecev.
ZMOGLJIVOST |
|
| Procesor | Intel Core Ultra 7 255HX, 20C (8P + 12E) / 20T, Max Turbo do 5,2 GHz, 30 MB Intel Smart Cache |
| Kategorija računalnika z umetno inteligenco | Računalnik z umetno inteligenco |
| NPU | Integrirana Intel AI Boost do 13 TOPS + ločena NPU kartica do 32 TOPS |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB GDDR7, Boost Clock 2497MHz, TGP 115W, 572 AI TOPS |
| Čipset | Čipset Intel HM870 |
| Spomin | 2x 16GB SODIMM DDR5-5600 |
| Pomnilniške reže | Dve reži za DDR5 SODIMM/CSODIMM, z možnostjo dvojnega kanala |
| Največji pomnilnik | Do 64 GB (2 x 32 GB SODIMM) DDR5-5600 |
| Shranjevanje | 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Reža za shranjevanje | Dve reži M.2 2280 PCIe 5.0 x4 |
| Največja podpora za shranjevanje | Do dva pogona, 2x M.2 SSD • M.2 2280 SSD do 2 TB vsak |
| Čitalnik kartic | Čitalnik SD kartic |
| Zvočni čip | Zvok visoke ločljivosti (HD), kodek Realtek ALC3306-CG |
| Zvočniki | Stereo zvočniki, 2 nizkotonca z močjo 2 W in 2 visokotonca z močjo 2 W, Dolby Atmos, zvok Harman/Kardon, pametni ojačevalnik (AMP) |
| Mikrofon | 2x, matrika |
| Kamera | FHD 1080p + IR hibrid z zaslonko za zasebnost |
| Baterija | 85 Wh |
| Napajalnik | 300 W ozka konica (3-pinska) |
| Posebne funkcije | Čip umetne inteligence: LA3, sodobno stanje pripravljenosti |
OBLIKOVANJE |
|
| Prikaz | 16-palčni zaslon WQXGA (2560 x 1600) IPS, 500 niti, protibleščava zaščita, 100 % DCI-P3, 240 Hz, DisplayHDR 400, Dolby Vision, G-SYNC, Eyesafe, X-Rite |
| Zaslon na dotik | Nobena |
| Razmerje med zaslonom in ohišjem | 93 % |
| Kalibracija barv | Tovarniška kalibracija barv X-Rite |
| Pero | Pero ni podprto |
| Tipkovnica | Osvetljeno od zadaj, slovensko |
| Sledilna ploščica | Sledilna ploščica |
| Dimenzije (ŠxGxV) | 354,6 x 256,2 x 17,9 mm (13,96 x 10,09 x 0,70 palca) |
| Teža | Že od 2,1 kg (4,63 lbs) |
| Barva ohišja | Luna Grey |
| Material ohišja | Aluminij (zgoraj), aluminij (spodaj) |
| Površinska obdelava | Anodizacija Peskanje |
PROGRAMSKA OPREMA |
|
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro, hrvaščina / slovenščina / angleščina |
| Paketna programska oprema | Preizkusna različica sistema Office + Lenovo AI zdaj |
POVEZLJIVOST |
|
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 7, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| Brezžično omrežje (WWAN) | WWAN ni podprt |
| Ethernet | Brez vgrajenega etherneta |
| Standardna vrata | 2x USB-A (USB 5 Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-A (USB 10 Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On, 2x USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40 Gbps), z USB PD 3.0 in DisplayPort 2.1, 1x HDMI 2.1, do 8K/60Hz, 1x kombinirani priključek za slušalke/mikrofon (3,5 mm), 1x bralnik kartic SD, 1x Magic Bay (pogo pin priključek), 1x priključek za napajanje |
| Priklop | Različne rešitve za priklop, podprte prek Thunderbolt ali USB-C. Za več združljivih rešitev za priklop obiščite Priklopna postaja za ThinkBook 16p G6 IAX. |
VARNOST IN ZASEBNOST |
|
| Varnostni čip | Omogočen TPM 2.0 vdelane programske opreme |
| Fizične ključavnice | Varnostna reža Kensington Nano, 2,5 x 6 mm |
| Čitalnik prstnih odtisov | Dotik, Match-on-Chip, Integrirano v gumb za vklop |
| Druga varnost | Zaslonka za zasebnost kamere, IR kamera za Windows Hello (prepoznavanje obraza) |
STORITEV |
|
| Osnovna garancija | 1 leto, kurirska dostava ali prevzem na dom |
| Vključena nadgradnja | 3-letna nadgradnja na lokaciji z 1-letne kurirske/dostavne Windchill storitve (CPN) |
DODATKI |
|
| Priložena dodatna oprema | Nobena |
CERTIFIKATI |
|
| Zeleni certifikati | ENERGY STAR 9.0, registriran EPEAT Gold, ErP Lot 6/26, skladen z RoHS, certificiran TCO, generacija 10 |
| Mil-Spec test | Opravljen vojaški test MIL-STD-810H |
| Drugi certifikati | Certifikat Eyesafe 2.0, TÜV Rheinland Low Blue Light (strojna rešitev) |
Informacije o modelu |
|
| Vrsta stroja | 21R0 |
| Regija | JEJ |
| Država/regija | Hrvaška |
| EAN / UPC / JAN | 198158695183 |
| Datum objave | 18. 7. 2025 |
| Konec podpore | 15. 12. 2031 |
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Integer tincidunt. Cras dapibus. Vivamus elementum semper nisi. Aenean vulputate eleifend tellus.
Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.
Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt. Cras dapibus. Vivamus elementum semper nisi. Aenean vulputate eleifend tellus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim.