Skupaj €



Šifra : 83F0003PSC
Zaloga : preveri
Garancija: 24 mesecev.
| Datum objave | 2025-06-09 |
| EAN / UPC / JAN | 198158910163 |
| Konec podpore | 2031-07-09 |
ZMOGLJIVOST |
|
| Procesor | Intel Core Ultra 9 275HX, 24C (8P + 16E) / 24T, Max Turbo do 5,4 GHz, 36 MB |
| Kategorija računalnika z umetno inteligenco | Igralni računalnik z umetno inteligenco |
| NPU | Integriran Intel AI Boost, do 13 TOPS |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 5070 8GB GDDR7, Boost Clock 2347MHz, TGP 115W, 798 AI TOPS |
| Čipset | Čipset Intel HM870 |
| Spomin | 2x 16GB SO-DIMM DDR5-5600 |
| Pomnilniške reže | Dve reži za DDR5 SO-DIMM, z možnostjo dvojnega kanala |
| Največji pomnilnik | Ponudba do 32 GB DDR5-5600 |
| Shranjevanje | 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Reža za shranjevanje | Dve reži M.2 2280 PCIe 4.0 x4 |
| Največja podpora za shranjevanje | Do dva pogona, 2x M.2 SSD • M.2 2242 SSD do 1 TB vsak |
| Optični | Nobena |
| Čitalnik kartic | Nobena |
| Zvočni čip | Zvok visoke ločljivosti (HD), kodek Realtek ALC3287 |
| Zvočniki | Stereo zvočniki, 2 W x2, zvok HARMAN, optimiziran z Nahimic Audio |
| Mikrofon | 2x, matrika |
| Kamera | 5,0 MP z elektronskim zaklopom |
| Baterija | 80 Wh |
| Napajalnik | 245 W ozka konica (3-pinska) |
| Posebne funkcije | Čip umetne inteligence: LA3 |
OBLIKOVANJE |
|
| Prikaz | 15,1-palčni WQXGA (2560 x 1600) OLED zaslon, 1000 niti (največja) / 500 niti (običajno), sijajni, 100 % DCI-P3, 165 Hz, Dolby Vision, DisplayHDR True Black 600 |
| Zaslon na dotik | Nobena |
| Razmerje med zaslonom in ohišjem | OLED modeli: 90 % AAR (razmerje aktivne površine) |
| Kalibracija barv | Tovarniška kalibracija barv |
| Pero | Pero ni podprto |
| Tipkovnica | 24-conska RGB osvetlitev ozadja, slovenščina |
| Sledilna ploščica | Večdotična sledilna ploščica brez gumbov iz mylarja, podpira natančno sledilno ploščico (PTP), 75 x 120 mm (2,95 x 4,72 palca) |
| Dimenzije (ŠxGxV) | 344,9 x 255,35 x 19,95–21,54 mm (13,58 x 10,05 x 0,79–0,85 palca) |
| Teža | Že od 1,9 kg (4,19 lbs) |
| Barva ohišja | Mrk črna |
| Material ohišja | Aluminij (zgoraj), PC-ABS (spodaj) |
| Površinska obdelava | Žigosanje aluminija (anodizirano s peskanjem) |
PROGRAMSKA OPREMA |
|
| Operacijski sistem | Windows 11 Home, hrvaščina / slovenščina / angleščina |
| Paketna programska oprema | Preizkus v pisarni |
POVEZLJIVOST |
|
| WLAN + Bluetooth[1] | Wi-Fi 7, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| Brezžično omrežje (WWAN) | Ne-WWAN |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| Standardna vrata[2] | 2x USB-A (USB 5 Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5 Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On 1x USB-C (USB 10 Gbps / USB 3.2 Gen 2), z USB PD 65-100 W in DisplayPort 2.1 1x USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40 Gbps), z DisplayPort 2.1 1x HDMI 2.1, do 8K/60Hz 1x Kombinirani priključek za slušalke/mikrofon (3,5 mm) 1x Ethernet (RJ-45) 1x Napajalni priključek |
| Priklop | Različne rešitve za priklop, podprte prek Thunderbolt ali USB-C. Za več združljivih rešitev za priklop obiščite Priklopna postaja za Legion 5 15IAX10 |
VARNOST IN ZASEBNOST |
|
| Varnostni čip | Omogočen TPM 2.0 vdelane programske opreme |
| Čitalnik prstnih odtisov | Nobena |
| Druga varnost | Elektronski zaklop |
STORITEV |
|
| Osnovna garancija | 2-letna garancija, kurirska dostava ali prevzem z oddajo v trgovini |
| Vključena nadgradnja | Nobena |
DODATKI |
|
| Priložena dodatna oprema | Nobena |
CERTIFIKATI |
|
| Zeleni certifikati | ENERGY STAR 9.0 Registriran po standardu EPEAT Gold ErP Lot 3 Skladen z RoHS |
| Drugi certifikati | TÜV Rheinland Flicker Free TÜV Rheinland Low Blue Light (strojna rešitev) |
Opomba |
|
1. Delovanje omrežja Wi-Fi 7 je predmet predpisov v posamezni državi. |
|
2. Podpira protokol Lenovo za polnjenje z močjo 140 W, vendar za delovanje zahteva edinstven adapter Lenovo. |
|
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Integer tincidunt. Cras dapibus. Vivamus elementum semper nisi. Aenean vulputate eleifend tellus.
Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.
Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt. Cras dapibus. Vivamus elementum semper nisi. Aenean vulputate eleifend tellus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim.