Skupaj €



Šifra : 83F5002GSC
Zaloga : preveri
Garancija: 24 mesecev.
| Datum objave | 2025-04-10 |
| EAN / UPC / JAN | 198156574435 |
| Konec podpore | 2031-04-07 |
ZMOGLJIVOST |
|
| Procesor | Intel Core Ultra 9 275HX, 24C (8P + 16E) / 24T, Max Turbo do 5,4 GHz, 36 MB |
| Kategorija računalnika z umetno inteligenco[1] | Igralni računalnik z umetno inteligenco |
| NPU | Integriran Intel AI Boost, do 13 TOPS |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 5090 24GB GDDR7, Boost Clock 2160MHz, TGP 175W, 1824 AI TOPS |
| Čipset | Čipset Intel HM870 |
| Spomin | 2x 32GB CSODIMM DDR5-6400 |
| Pomnilniške reže | Dve reži za DDR5 CSODIMM, z možnostjo dvojnega kanala |
| Največji pomnilnik | Ponudba do 64 GB DDR5-6400 |
| Shranjevanje | 2x 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Podpora za shranjevanje | Do dva pogona, 2x M.2 SSD • M.2 2242 SSD do 1 TB • M.2 2280 SSD do 2 TB |
| Reža za shranjevanje | Dve reži M.2 • Ena reža M.2 2280 PCIe 5.0 x4 • Ena reža M.2 2280 PCIe 4.0 x4 |
| Čitalnik kartic | Nobena |
| Optični | Nobena |
| Zvočni čip | Zvok visoke ločljivosti (HD), kodek Realtek ALC3306 |
| Zvočniki | 4 stereo zvočniki, 2 W x 2 (nizkotonec), 2 W x 2 (visokotonec), optimizirano z Nahimic Audio, pametni ojačevalnik (AMP) |
| Kamera | 5,0 MP z elektronskim zaklopom |
| Mikrofon | 2x, matrika |
| Baterija | 99,9 Wh |
| Napajalnik | 400 W ozka konica (3-pinska) |
| Posebne funkcije | Čip umetne inteligence: LA3 |
OBLIKOVANJE |
|
| Prikaz | 16-palčni WQXGA (2560 x 1600) OLED zaslon, sijajni zaslon, 500 niti, 100 % DCI-P3, 240 Hz, DisplayHDR True Black 1000, Dolby Vision, G-SYNC, nizka raven modre svetlobe, visoka igralna zmogljivost, brez utripanja |
| Zaslon na dotik | Nobena |
| Kalibracija barv | Tovarniška kalibracija barv |
| Tipkovnica | Osvetlitev RGB ozadja za vsako tipko, slovenščina |
| Sledilna ploščica | Večdotična sledilna ploščica brez gumbov iz mylarja, 75 x 120 mm (2,95 x 4,72 palca) |
| Barva ohišja | Mrk črna |
| Površinska obdelava | Anodizacija Peskanje |
| Material ohišja | Aluminij (zgoraj), aluminij (spodaj) |
| Pero | Pero ni podprto |
| Dimenzije (ŠxGxV) | 364,38 x 275,94 x 21,9–26,65 mm (14,35 x 10,86 x 0,86–1,05 palca) |
| Teža | Začetna teža 2,57 kg (5,67 lbs) |
PROGRAMSKA OPREMA |
|
| Operacijski sistem | Windows 11 Home, hrvaščina / slovenščina / angleščina |
| Paketna programska oprema | Preizkus v pisarni |
POVEZLJIVOST |
|
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 7, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| Brezžično omrežje (WWAN) | Ne-WWAN |
| Ethernet | 2,5 GbE (RJ-45) |
| Standardna vrata | 2x USB-A (USB 5 Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 10 Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On 1x USB-C (USB 10 Gbps / USB 3.2 Gen 2), z USB PD 65-100 W in DisplayPort 2.1 1x Thunderbolt 4 / USB4 40 Gbps (podpora za prenos podatkov in DisplayPort 2.1) 1x HDMI 2.1, do 8K/60Hz 1x kombinirani priključek za slušalke/mikrofon (3,5 mm) 1x Ethernet (2,5 GbE RJ-45) 1x napajalni priključek |
| Priklop | Različne rešitve za priklop, podprte prek Thunderbolt ali USB-C. Za več združljivih rešitev za priklop obiščite Priklopna postaja za Legion Pro 7 16IAX10H |
VARNOST IN ZASEBNOST |
|
| Varnostni čip | Omogočen TPM 2.0 vdelane programske opreme |
| Čitalnik prstnih odtisov | Nobena |
| Druga varnost | Elektronski zaklop |
STORITEV |
|
| Osnovna garancija | 2-letna garancija, kurirska dostava ali prevzem z oddajo v trgovini |
| Vključena nadgradnja | Nobena |
DODATKI |
|
| Priložena dodatna oprema | 4 preklopne tipke |
CERTIFIKATI |
|
| Zeleni certifikati | ErP Lot 3 Skladno z RoHS |
| Drugi certifikati | TÜV Rheinland brez utripanja Visoka igralna zmogljivost TÜV Rheinland TÜV Rheinland Low Blue Light (strojna rešitev) |
Opomba |
|
1. Igralni računalniki z umetno inteligenco imajo Lenovo AI Engine+ in grafične procesorje NVIDIA GeForce RTX za obvladovanje nalog, ki jih poganja umetna inteligenca, in zagotavljanje izjemne igralne zmogljivosti. |
|
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Integer tincidunt. Cras dapibus. Vivamus elementum semper nisi. Aenean vulputate eleifend tellus.
Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.
Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt. Cras dapibus. Vivamus elementum semper nisi. Aenean vulputate eleifend tellus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim.