Skupaj €



Šifra : 83JH002WSC
Zaloga : preveri
Garancija: 24 mesecev.
Izkusite poglobljeno računalništvo z Lenovo LOQ 17IRX10. Ta prenosnik je opremljen s prostornim 17,3-palčnim zaslonom Full HD, ki zagotavlja živahno sliko v izvorni ločljivosti 1920 x 1080. S hitrostjo osveževanja 165 Hz in združljivostjo z NVIDIA G-SYNC uživajte v gladkih igrah in večpredstavnostnih izkušnjah brez trganja zaslona. Napredna IPS tehnologija in anti-bleščanje zagotavljata osupljivo kakovost slike pod katerim koli kotom, medtem ko 100% barvna lestvica sRGB izboljša vašo vsebino. Opremljen z zmogljivimi zvočnimi zmogljivostmi, Lenovo LOQ 17IRX10 vključuje zvok visoke ločljivosti, dvojne mikrofone in zvočne tehnologije Nahimic, ki omogočajo bogat zvok. Vgrajeno spletno kamero dopolnjuje priročen zaklop e-kamere za zasebnost, kadar je to potrebno. Poleg tega vsestranske možnosti povezljivosti, kot so USB-C, HDMI in več vrat USB, zagotavljajo široko združljivost s sodobnimi napravami. Ta prenosni računalnik je zasnovan za storilnost in razvedrilo, nameščen v robustni obliki, ki izpolnjuje standarde skladnosti z energijo, hkrati pa varuje vaše podatke z vgrajeno tehnologijo zaupanja TPM (Trusted Platform Module).
ZMOGLJIVOST |
|
| Procesor | Intel Core i7-14700HX, 20C (8P + 12E) / 28T, P-jedro 2.1 / 5.5 GHz, E-jedro 1.5 / 3.9 GHz, 33 MB Intel Smart Cache |
| Kategorija računalnika z umetno inteligenco | Igralni računalnik z umetno inteligenco |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 5070 8GB GDDR7, Boost Clock 2347MHz, TGP 115W, 798 AI TOPS |
| Čipset | Čipset Intel HM770 |
| Spomin | 2x 16GB SODIMM DDR5-5600 |
| Pomnilniške reže | Dve reži za DDR5 SODIMM, z možnostjo dvojnega kanala |
| Največji pomnilnik | Ponudba do 32 GB DDR5-5600 |
| Shranjevanje | 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Reža za shranjevanje | Dve reži M.2 2280 PCIe 4.0 x4 |
| Največja podpora za shranjevanje | Do dva pogona, 2x M.2 SSD • M.2 SSD do 1 TB vsak |
| Optični | Nobena |
| Čitalnik kartic | Brez bralnika kartic |
| Zvočni čip | Zvok visoke ločljivosti (HD), kodek Realtek ALC3287 |
| Zvočniki | Stereo zvočniki, 2 W x2, optimizirani z Nahimic Audio |
| Mikrofon | 2x, matrika |
| Kamera | 5,0 MP z elektronskim zaklopom |
| Baterija | 60 Wh |
| Napajalnik | 245 W ozka konica (3-pinska) |
| Posebne funkcije | Čip umetne inteligence: LA1 |
OBLIKOVANJE |
|
| Prikaz | 17,3-palčni zaslon FHD (1920 x 1080) IPS, 300 niti, proti bleščanju, 100 % sRGB, 165 Hz, G-SYNC |
| Zaslon na dotik | Nobena |
| Razmerje med zaslonom in ohišjem | 88 % AAR (razmerje aktivne površine) |
| Kalibracija barv | Brez kalibracije barv |
| Pero | Pero ni podprto |
| Tipkovnica | 24-conska RGB osvetlitev ozadja, slovenščina |
| Sledilna ploščica | Večdotična sledilna ploščica Mylar brez gumbov, podpira natančno sledilno ploščico (PTP), 75 x 120 mm (2,95 x 4,72 palca) |
| Dimenzije (ŠxGxV) | 398,4 x 276,2 x 22,95–25,25 mm (15,69 x 10,87 x 0,94–0,99 palca) |
| Teža | Že od 2,9 kg (6,39 lbs) |
| Barva ohišja | Luna Grey |
| Material ohišja | PC-ABS (zgoraj), PC-ABS (spodaj) |
| Površinska obdelava | Slikanje |
PROGRAMSKA OPREMA |
|
| Operacijski sistem | Nobena |
| Paketna programska oprema | Nobena |
POVEZLJIVOST |
|
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6, 802.11ax 2x2 + BT5.2 |
| Brezžično omrežje (WWAN) | WWAN ni podprt |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| Standardna vrata | 4x USB-A (USB 5 Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-C (USB 10 Gbps / USB 3.2 Gen 2), z USB PD 65-100 W in DisplayPort 1.4, 1x HDMI 2.1, do 8K/60 Hz, 1x kombinirani priključek za slušalke/mikrofon (3,5 mm), 1x Ethernet (RJ-45), 1x napajalni priključek s tanko konico |
| Priklop | Različne rešitve za priklop, podprte prek USB-C. Za več združljivih rešitev za priklop obiščite Priklopna postaja za LOQ 17IRX10. |
VARNOST IN ZASEBNOST |
|
| Varnostni čip | Omogočen TPM 2.0 vdelane programske opreme |
| Čitalnik prstnih odtisov | Brez bralnika prstnih odtisov |
| Druga varnost | Elektronski zaklop |
STORITEV |
|
| Osnovna garancija | 2-letna garancija, kurirska dostava ali prevzem z oddajo v trgovini |
| Vključena nadgradnja | Nobena |
DODATKI |
|
| Priložena dodatna oprema | Nobena |
CERTIFIKATI |
|
| Zeleni certifikati | Skladno z ErP Lot 3, RoHS |
| Drugi certifikati | TÜV Rheinland Low Blue Light (programska rešitev) |
Informacije o modelu |
|
| Vrsta stroja | 83JH |
| Regija | JEJ |
| Država/regija | Hrvaška, Slovenija |
| EAN / UPC / JAN | 198158565660 |
| Datum objave | 2025-06-03 |
| Konec podpore | 2031-07-03 |
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Integer tincidunt. Cras dapibus. Vivamus elementum semper nisi. Aenean vulputate eleifend tellus.
Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.
Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt. Cras dapibus. Vivamus elementum semper nisi. Aenean vulputate eleifend tellus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim.