Skupaj €


Šifra : 83JN000USC
Zaloga : preveri
Garancija: 24 mesecev.
ZMOGLJIVOST |
|
| Procesor | AMD Ryzen AI 7 350 (8C/16T, 2,0/5,0 GHz, 8 MB L2/16 MB L3) |
| Kategorija računalnika z umetno inteligenco | Copilot+ računalnik |
| NPU | Integrirana umetna inteligenca AMD Ryzen, do 50 TOPS |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB GDDR7 |
| Čipset | Platforma AMD SoC |
| Spomin | 32 GB spajkanega LPDDR5X-8000 |
| Pomnilniške reže | Pomnilnik prislan na matično ploščo, brez rež, dvokanalni |
| Največji pomnilnik | 32 GB spajkanega pomnilnika, ni nadgradljiv |
| Shranjevanje | 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Reža za shranjevanje | Dve reži M.2 • Ena reža M.2 2242 PCIe 4.0 x4 • Ena reža M.2 2280 PCIe 4.0 x4 |
| Največja podpora za shranjevanje | Do dva pogona, 2x M.2 SSD • M.2 2242 SSD do 1 TB |
| Optični | Nobena |
| Čitalnik kartic | Čitalnik SD kartic |
| Zvočni čip | Zvok visoke ločljivosti (HD) |
| Zvočniki | Stereo zvočniki, 2 W x2, optimizirani z Dolby Atmos |
| Mikrofon | 2x, matrika |
| Kamera | FHD 1080p + IR z zaslonko za zasebnost, senzor ToF |
| Baterija | 84 Wh |
| Napajalnik | 170W ozka konica (3-pinska) |
OBLIKOVANJE |
|
| Prikaz | 16-palčni 2,8K (2880 x 1800) OLED zaslon, 500 niti (običajno) / 1100 niti (največja svetlost), sijajni, 100 % DCI-P3, 120 Hz VRR, DisplayHDR True Black 1000 |
| Zaslon na dotik | Nobena |
| Razmerje med zaslonom in ohišjem | 90 % AAR (razmerje aktivne površine) |
| Kalibracija barv | Tovarniška kalibracija barv |
| Pero | Pero ni podprto |
| Tipkovnica | Osvetljeno od zadaj, slovensko |
| Sledilna ploščica | Večdotična sledilna ploščica s stekleno površino brez gumbov, podpira natančno sledilno ploščico (PTP), 80 x 135 mm (3,15 x 5,31 palca) |
| Dimenzije (ŠxGxV) | 356,8 x 251 x 15,95 mm (14,05 x 9,88 x 0,63 palca) |
| Teža | Že od 1,72 kg (3,79 lbs) |
| Barva ohišja | Luna Grey |
| Material ohišja | Aluminij (zgoraj), aluminij (spodaj) |
| Površinska obdelava | Žigosanje aluminija (anodizirano s peskanjem) |
PROGRAMSKA OPREMA |
|
| Operacijski sistem | Nobena |
| Paketna programska oprema | Nobena |
POVEZLJIVOST |
|
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6, 802.11ax 2x2 + BT5.3 |
| Brezžično omrežje (WWAN) | WWAN ni podprt |
| Ethernet | Brez vgrajenega etherneta |
| Standardna vrata | 1x USB-A (USB 5 Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-A (USB 5 Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On, 2x USB-C (USB4 40 Gbps), z USB PD 65-100 W in DisplayPort 2.1, 1x HDMI 2.1, do 8K/60 Hz, 1x kombinirani priključek za slušalke/mikrofon (3,5 mm), 1x bralnik kartic SD |
| Izbirna vrata (konfigurirana) | 1x napajalni priključek |
| Priklop | Različne rešitve za priklop, podprte prek USB-C. Za več združljivih rešitev za priklop obiščite Priklopna postaja za IdeaPad Pro 5 16AKP10. |
| Kabel za monitor | Nobena |
VARNOST IN ZASEBNOST |
|
| Varnostni čip | Omogočen TPM 2.0 vdelane programske opreme |
| Čitalnik prstnih odtisov | Brez bralnika prstnih odtisov |
| Druga varnost | Zaslonka za zasebnost kamere, IR kamera za Windows Hello (prepoznavanje obraza) |
STORITEV |
|
| Osnovna garancija | 2-letna garancija, kurirska dostava ali oddaja v servis, 1-letna garancija na baterijo |
| Vključena nadgradnja | Nobena |
DODATKI |
|
| Priložena dodatna oprema | Nobena |
CERTIFIKATI |
|
| Zeleni certifikati | Skladno z ErP Lot 6/26, RoHS |
| Mil-Spec test | Opravljen vojaški test MIL-STD-810H (21 preizkušenih elementov) |
| Drugi certifikati | Certifikat Eyesafe 2.0, TÜV Rheinland Flicker Free, TÜV Rheinland Low Blue Light (strojna rešitev) |
Informacije o modelu |
|
| Vrsta stroja | 83JN |
| Regija | JEJ |
| Država/regija | Hrvaška, Slovenija |
| EAN / UPC / JAN | 198156555175 |
| Datum objave | 24. 6. 2025 |
| Konec podpore | 17. 4. 2031 |
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Integer tincidunt. Cras dapibus. Vivamus elementum semper nisi. Aenean vulputate eleifend tellus.
Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.
Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt. Cras dapibus. Vivamus elementum semper nisi. Aenean vulputate eleifend tellus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim.