Skupaj €



Šifra : 83TE001CRM
Zaloga : preveri
Garancija: 36 mesecev.
LENOVO Yoga 7 prenosnik 2-v-1, Intel Core Ultra 7 355, 16-palčni WUXGA OLED (multi-touch), 32 GB RAM, 1 TB SSD, UMA grafika, Windows 11 Home, Luna Grey, 3-letna garancija, brez napajalnika
Lenovo Yoga 7 2-in-1 16IPH11 je zasnovan za vsestranskost in zmogljivost. Njegov 16-palčni OLED zaslon na dotik ponuja živahno ločljivost 1920 x 1200 in osupljive podobe, izboljšane z Dolby Vision in tehnologijo za zmanjševanje modre svetlobe. Elegantno aluminijasto ohišje in prefinjen 360° preklopni dizajn ga naredijo idealnega tako za delo kot prosti čas, medtem ko Smart Amplifier zagotavlja poglobljeno zvočno izkušnjo prek štirih zvočnikov, skladnih z Dolby Atmos. S vgrajenim 8-jedrnim procesorjem Intel Core Ultra 7 in 12 MB predpomnilnika ta naprava omogoča zmogljivo večopravilnost in učinkovito delovanje, zaradi česar je primerna za zahtevne aplikacije in potrebe po zabavi. Z bogatim naborom sodobnih povezljivostnih možnosti, vključno s Thunderbolt 4 in podporo za Wi-Fi 7, Yoga 7 omogoča nemoteno integracijo z različnimi napravami in omrežji. IR-kamera, usmerjena k zasebnosti, skupaj s čitalcem prstnih odtisov zagotavlja dodatno varnost, medtem ko prilagodljiva funkcionalnost kot 2-v-1 naprava povečuje uporabnost. Ker izpolnjuje energetske standarde, certificirane z ENERGY STAR in EPEAT Gold, Yoga 7 ni le zmogljiv spremljevalec, temveč tudi okoljsko ozaveščena izbira.ZMOGLJIVOST |
|
| Procesor | Intel Core Ultra 7 355, 8 GHz (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo do 4,7 GHz, 12 MB Intel Smart Cache |
| Kategorija računalnika z umetno inteligenco | Copilot+ računalnik |
| NPU | Do 49 TOPOV |
| Grafika | Vgrajena grafika Intel |
| Čipset | Platforma Intel SoC |
| Spomin | 32 GB spajkanega LPDDR5X-7467 |
| Pomnilniške reže | Pomnilnik prislan na matično ploščo, brez rež, dvokanalni |
| Največji pomnilnik | 32 GB spajkanega pomnilnika, ni nadgradljiv |
| Shranjevanje | 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Reža za shranjevanje | Ena reža M.2 2242 PCIe 4.0 x4 |
| Največja podpora za shranjevanje | En pogon, do 2 TB M.2 2242 SSD |
| Čitalnik kartic | Čitalnik kartic microSD |
| Zvočni čip | Kodek SoundWire, Realtek ALC3347 |
| Zvočniki | 4 stereo zvočniki, 2 W x 2 (nizkotonec), 2 W x 2 (visokotonec), optimizirano z Dolby Atmos, pametni ojačevalnik (AMP) |
| Mikrofon | 4x, matrika |
| Kamera | 5,0 MP + IR z zaslonko za zasebnost |
| Baterija | 70 Wh |
| Napajalnik | Brez napajalnika |
OBLIKOVANJE |
|
| Prikaz | 16-palčni WUXGA (1920 x 1200) OLED zaslon, 300 niti, sijajni/zaščita pred prstnimi odtisi, 100 % DCI-P3, 100 % sRGB, 60 Hz, Dolby Vision, TÜV Low Blue Light, steklo, na dotik |
| Zaslon na dotik | OGS, 10-točkovni večdotični zaslon |
| Razmerje med zaslonom in ohišjem | 90,24 % AAR (razmerje aktivne površine) |
| Kalibracija barv | Brez kalibracije barv |
| Pero | Lenovo Yoga Pen Gen 2 z etuijem (luna siva) |
| Tipkovnica | Osvetljeno ozadje, angleško |
| Sledilna ploščica | Večdotična sledilna ploščica s stekleno površino brez gumbov, podpira natančno sledilno ploščico (PTP), 80 x 135 mm (3,15 x 5,31 palca) |
| Dimenzije (ŠxGxV) | 361 x 257 x 15,85 mm (14,21 x 10,11 x 0,62 palca) |
| Teža | Začetna teža 1,74 kg (3,84 lbs) |
| Barva ohišja | Luna Grey |
| Material ohišja | Aluminij (zgoraj), aluminij (spodaj) |
| Površinska obdelava | Žigosanje aluminija (anodizirano s peskanjem) |
PROGRAMSKA OPREMA |
|
| Operacijski sistem | Windows 11 Home, romunščina / angleščina |
| Paketna programska oprema | Preizkus v pisarni |
POVEZLJIVOST |
|
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 7, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| Brezžično omrežje (WWAN) | WWAN ni podprt |
| Ethernet | Brez vgrajenega etherneta |
| Standardna vrata | 1x USB-A (USB 5 Gbps), Always On, 2x Thunderbolt 4, z USB PD 45–65 W in DisplayPort 2.1, 1x HDMI 2.1, do 4K/60 Hz, 1x kombinirani priključek za slušalke/mikrofon (3,5 mm), 1x bralnik kartic microSD |
| Priklop | Različne rešitve za priklop so podprte prek Thunderbolt / USB-C. Za več združljivih rešitev za priklop obiščite Docking for Yoga 7 2-in-1 16IPH11. |
VARNOST IN ZASEBNOST |
|
| Varnostni čip | Omogočen TPM 2.0 vdelane programske opreme |
| Čitalnik prstnih odtisov | Brez bralnika prstnih odtisov |
| Druga varnost | Zaslonka za zasebnost kamere, IR kamera za Windows Hello (prepoznavanje obraza) |
STORITEV |
|
| Osnovna garancija | 2-letna garancija, kurirska dostava ali oddaja v servis, 1-letna garancija na baterijo |
| Vključena nadgradnja | Izravnava CO2 0,5 tone (projekti izravnave ogljika 2. generacije), 3-letna kurirska/dostava s kurirjem od 2-letne kurirske/dostavne pogodbe (CPN) |
DODATKI |
|
| Priložena dodatna oprema | Nobena |
CERTIFIKATI |
|
| Zeleni certifikati | Certificirano z ogljično nevtralnostjo, ENERGY STAR 9.0, registrirano po standardu EPEAT Gold, ErP Lot 6/26, skladno z RoHS |
| Mil-Spec test | Opravljen vojaški test MIL-STD-810H (21 preizkušenih elementov) |
| Drugi certifikati | Modeli z 2,8K ali WUXGA OLED zaslonom: TÜV Rheinland Low Blue Light (strojna rešitev) |
Informacije o modelu |
|
| Vrsta stroja | 83TE |
| Regija | JEJ |
| Država/regija | Romunija |
| EAN / UPC / JAN | 199274423551 |
| Datum objave | 2026-02-06 |
| Konec podpore | 2032-02-26 |
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Integer tincidunt. Cras dapibus. Vivamus elementum semper nisi. Aenean vulputate eleifend tellus.
Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.
Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt. Cras dapibus. Vivamus elementum semper nisi. Aenean vulputate eleifend tellus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim.