Skupaj €



Šifra : CF287A
Zaloga : preveri
Garancija: 0 mesecev.
Idealno za dosledno, visokokakovostno črno-belo tiskanje pri visokih hitrostih, za katere je bil zasnovan vaš tiskalnik HP ali večnamenska naprava, hkrati pa ščiti pred goljufijami.
Zanesite se na originalne HP-jeve kartuše s tonerjem z JetIntelligence, ki ustvari več strani pri visokih hitrostih tiskanja[1], ponuja stroškovno učinkovite možnosti z visokim izkoristkom[2] in tehnologijo za boj proti goljufij, da zagotovite dosledno HP-jevo kakovost.
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Izkoristek črnega tonerja | 8550 strani |
| Barve tiska | Črna |
| Količina na paket | 1 kos. |
Dolge podrobnosti | |
Funkcije | |
| Vrsta | Izvirnik |
| Barve tiska | Črna |
| Združljivost blagovne znamke | HP |
| Združljivost | HP LaserJet Enterprise M506, M527 / HP LaserJet Pro M501 |
| Količina na paket | 1 kos. |
| Zmogljivost kartuše s črnilom | Standardni izkoristek |
| Izkoristek črnega tonerja | 8550 strani |
| OEM koda | CF287A |
| Količina na posodo | 1 kos. |
| Država porekla | Japonska |
| HP segment | Posel |
Teža in mere | |
| Širina | 362 mm |
| Globina | 102 mm |
| Višina | 227 mm |
| Teža | 930 g |
| Širina embalaže | 232 mm |
| Globina paketa | 102 mm |
| Višina embalaže | 227 mm |
| Teža paketa | 1,3 kg |
Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 10 - 32,5 °C |
| Temperaturno območje shranjevanja | -20 - 40 °C |
| Vlažnost pri skladiščenju | 10 - 90 % |
Druge funkcije | |
| Tehnologija tiskanja | Lasersko tiskanje |
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Integer tincidunt. Cras dapibus. Vivamus elementum semper nisi. Aenean vulputate eleifend tellus.
Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.
Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt. Cras dapibus. Vivamus elementum semper nisi. Aenean vulputate eleifend tellus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim.