Skupaj €


Šifra : GXT-629
Zaloga : preveri
Garancija: 12 mesecev.
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Avdio kanali | 2,1 kanalov |
| Zmogljivost RMS | 60 W |
| Priporočena uporaba | Univerzalni |
| Satelitska RMS energija | 15 W |
| Frekvenčno območje satelitskega zvočnika | 20 - 20000 Hz |
| Odpornost satelitskih zvočnikov | 4 Ohm |
| Nizkotonec RMS energije | 30 W |
| Mere globokotonca (ŠxGxV) | 255 x 240 x 255 mm |
| Teža nizkotonca | 3,26 kg |
| Vir energije | AC |
| AC vhodna napetost | 100 - 240 V |
| Poraba energije (standardno delovanje) | 240 W |
| Široko | 78 mm |
| globina | 75 mm |
| Višina | 165 mm |
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Integer tincidunt. Cras dapibus. Vivamus elementum semper nisi. Aenean vulputate eleifend tellus.
Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.
Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt. Cras dapibus. Vivamus elementum semper nisi. Aenean vulputate eleifend tellus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim.