Skupaj €



Šifra : PA120-SE-1700
Zaloga : preveri
Garancija: 24 mesecev.
| Parameter | Vrednost |
|---|---|
| Dimenzije hladilnika | L125 mm x W110 mm x H155 mm |
| Teža hladilnika | 730g |
| Toplotne cevi | 6mm heatpipe x 6 units |
| Bakrena osnova | C1100 Pure copper nickel plated |
| Dimenzije ventilatorja | L120 mm x W120 mm x H25 mm |
| Teža ventilatorja | 120g |
| Nazivna hitrost | 1550 RPM±10% (MAX) |
| Nivo hrupa | 25.6 dBA |
| Pretok zraka | 66.17 CFM (MAX) |
| Zračni pritisk | 1.53mm H2O (MAX) |
| Amperaža | 0.20 A |
| Priključek | 4 Pin (PWM Fan connector) |
| Tip ležaja | S-FDB Bearing |
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Integer tincidunt. Cras dapibus. Vivamus elementum semper nisi. Aenean vulputate eleifend tellus.
Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.
Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt. Cras dapibus. Vivamus elementum semper nisi. Aenean vulputate eleifend tellus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim.