Skupaj €



Šifra : UH720
Zaloga : preveri
Garancija: 12 mesecev.
Hiter prenos podatkov zahvaljujoč USB 3.0 Vrata USB 3.0 na UH720 zagotavljajo hitrosti, ki so 10-krat hitrejše od USB 2.0.
Razširitev vrat USB UH720um razširi vaš računalnik z dodatnimi vrati USB. To vam omogoča, da hkrati povežete do 7 naprav, kot so nosilci podatkov USB, USB miške ali tiskalniki USB, ne da bi morali svoje naprave nenehno znova povezovati.
super hitro,
Inteligentno polnjenje Dva 2,4 A polnilna vrata zagotavljata dovolj moči za mobilne naprave, kot so pametni telefoni ali tablični računalniki. Inteligentna polnilna elektronika Inteligentna polnilna elektronika prepozna povezane naprave in samodejno zagotovi potreben tok za polnjenje pri najvišji možni hitrosti.
Varno in zanesljivo
UH720 ima več zaščit za preprečevanje poškodb povezanih naprav.
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Višina | 17,5 mm |
| Širina | 165 mm |
| Globina | 65,5 mm |
| Nabor čipov | VIA VL812 |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Barva izdelka | Črna |
| Stopnja prenosa | 5000 Mbit/s |
| Izhodni tok | 2,24 A |
| Vrsta napajalnika | USB |
| Vhodna napetost | 12V |
| Vmesniki vozlišča | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Vmesnik gostitelja | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Micro-B |
Dolge podrobnosti | |
Teža in mere | |
| Višina | 17,5 mm |
| Širina | 165 mm |
| Globina | 65,5 mm |
Druge funkcije | |
| Nabor čipov | VIA VL812 |
Obseg dobave | |
| AC napajalnik | Da |
Funkcije | |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Barva izdelka | Črna |
| Stopnja prenosa | 5000 Mbit/s |
| LED indikatorji | Da |
Uspešnost | |
| Izhodni tok | 2,24 A |
| Vrsta napajalnika | USB |
| Vhodna napetost | 12V |
Vrata in vmesniki | |
| Število vrat USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 9 |
| Vmesniki vozlišča | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Vmesnik gostitelja | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Micro-B |
| Število vrat | 9 |
| DC povezava | Da |
Sistemske zahteve | |
| Podpira operacijske sisteme Mac | Da |
| Podprti operacijski sistemi Linux | Da |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Da |
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Integer tincidunt. Cras dapibus. Vivamus elementum semper nisi. Aenean vulputate eleifend tellus.
Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.
Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt. Cras dapibus. Vivamus elementum semper nisi. Aenean vulputate eleifend tellus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim.