
Šifra : 131441
Zaloga : 5 Kos
Garancija: 12 mesecev.
TP-LINK UH700. Vmesnik gostitelja: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Micro-B, Vmesniki vozlišča: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Hitrost prenosa podatkov: 5000 Mbit/s, Barva izdelka: Črna, Dolžina kabla: 1 m. Vrsta napajanja: USB, Vhodna napetost: 12 V. Širina: 165 mm, Globina: 65,5 mm, Višina: 17,5 mm
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Vmesnik gostitelja | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Micro-B |
| Vmesniki vozlišča | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Stopnja prenosa | 5000 Mbit/s |
| Barva izdelka | Črna |
| Dolžina kabla | 1 m |
| Vrsta napajalnika | USB |
| Vhodna napetost | 12V |
| Širina | 165 mm |
| Globina | 65,5 mm |
| Višina | 17,5 mm |
Dolge podrobnosti | |
Vrata in vmesniki | |
| Število vrat | 7 |
| Vmesnik gostitelja | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Micro-B |
| Vmesniki vozlišča | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Število vrat USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 7 |
| DC povezava | Da |
Funkcije | |
| Stopnja prenosa | 5000 Mbit/s |
| Barva izdelka | Črna |
| LED indikatorji | Da |
| Dolžina kabla | 1 m |
Uspešnost | |
| Vrsta napajalnika | USB |
| Vhodna napetost | 12V |
Sistemske zahteve | |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Da |
| Podpira operacijske sisteme Mac | Da |
| Podprti operacijski sistemi Linux | Da |
Teža in mere | |
| Širina | 165 mm |
| Globina | 65,5 mm |
| Višina | 17,5 mm |
Obseg dobave | |
| AC napajalnik | Da |