
Šifra : 930184
Zaloga : 2 Kos
Garancija: 24 mesecev.
Uživajte v glasbi dlje za še več udobja z mehkimi ušesnimi blazinicami
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Vrsta izdelka | Slušalke |
| Slog nošenja | Naglavni trak |
| Priporočena uporaba | Glasba |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| Položaj zvočnika slušalk | Na ušesu |
| Akustični sistem | Zaprt |
| Frekvenca slušalk | 12–22000 Hz |
| Teža | 120 g |
Dolge podrobnosti | |
Storitve | |
| Vrsta izdelka | Slušalke |
| Slog nošenja | Naglavni trak |
| Priporočena uporaba | Glasba |
| Barva izdelka | Črna |
| Dolžina kabla | 1,2 m |
Vrata in vmesniki | |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| Bluetooth | Ne |
Mikrofon | |
| Vrsta mikrofona | Ni na voljo |
Slušalke | |
| Položaj zvočnika slušalk | Na ušesu |
| Akustični sistem | Zaprt |
| Frekvenca slušalk | 12–22000 Hz |
| Impedanca | 24 ohmov |
| Občutljivost slušalk | 98 dB |
| Pogonska enota | 3 cm |
| Vrsta gonilnika | Dinamična |
Teža in mere | |
| Teža | 120 g |