
Šifra : CF210X
Zaloga : 3 Kos
Garancija: 0 mesecev.
Idealno za tiskanje dokumentov profesionalne kakovosti in trženjskega materiala v pisarni z doslednimi, visokokakovostnimi rezultati.
Črna kartuša s tonerjem HP 131X LaserJet tiska dokumente profesionalne kakovosti in trženjsko zavarovanje. V domači pisarni in v podjetju ves čas delate produktivno, ne da bi izgubljali čas in material. Kartuše velike zmogljivosti vam lahko prihranijo denar, ko pogosto tiskate.
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Izkoristek črnega tonerja | 2400 strani |
| Barve tiska | Črna |
| Količina na paket | 1 kos. |
Dolge podrobnosti | |
Funkcije | |
| Vrsta | Izvirnik |
| Barve tiska | Črna |
| Združljivost blagovne znamke | HP |
| Združljivost | HP 131 kartuše s tonerjem delujejo s: HP LaserJet Pro M251, M276 |
| Količina na paket | 1 kos. |
| Zmogljivost kartuše s črnilom | Visok (XL) izkoristek |
| Izkoristek črnega tonerja | 2400 strani |
| OEM koda | CF210X |
| Odstotek recikliranega materiala | 19 % |
| HP segment | Posel, Enterprise |
Teža in mere | |
| Širina | 365 mm |
| Globina | 100 mm |
| Višina | 110 mm |
| Širina embalaže | 365 mm |
| Globina embalaže | 100 mm |
| Višina paketa | 110 mm |
| Teža paketa | 800 g |
| Vrsta embalaže | Škatla |
Pogoji delovanja | |
| Delovna relativna vlažnost | 20 - 80 % |
| Temperaturno območje shranjevanja | -20 - 40 °C |
Druge funkcije | |
| Dimenzije embalaže (ŠxGxV) | 365 x 100 x 110 mm |
| Tehnologija tiskanja | Lasersko tiskanje |
| Barva izdelka | Črna |
Tehnične podrobnosti | |
| Vsebina paketa | Kaseta za toner; Vodnik za recikliranje |