
Šifra : NB15DE00046 BTS
Zaloga : 2 Kos
Garancija: 12 mesecev.
| Diagonala zaslona | 15,6" (39,6 cm) |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Procesor | Intel Core 3 |
| Opis procesorja | Intel Core 3-100U 1.2GHz |
| RAM | 8GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| SSD | Da |
| Operacijski sistem | FreeDOS |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Intel UHD Graphics |
| Tipkovnica | US tipkovnica + SLO gravura |
| Blagovna znamka | DELL |
| Zaloga | Na zalogi |
| Stanje | NOVO |