
Šifra : NB15LE00119-1 BTS
Zaloga : 2 Kos
Garancija: 12 mesecev.
| Diagonala zaslona | 15,6" (39,6 cm) |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Procesor | Intel i7 |
| Opis procesorja | Intel i7-12650HX 1.7GHz |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| SSD | Da |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Grafika | NVIDIA GeForce |
| Opis grafike | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Optična enota | Brez |
| Tipkovnica | US tipkovnica + SLO gravura |
| Blagovna znamka | LENOVO |
| Zaloga | Na zalogi |
| Stanje | NOVO |