
Šifra : NB15LE00135 BTS
Zaloga : 5 Kos
Garancija: 12 mesecev.
| Diagonala zaslona | 15,6" (39,6 cm) |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Procesor | Intel Core 7 |
| Opis procesorja | Intel Core 7 - 240H 2.50 GHz |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 1TB SSD |
| SSD | Da |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Intel Graphics |
| Optična enota | Brez |
| Tipkovnica | US tipkovnica + SLO gravura |
| Blagovna znamka | LENOVO |
| Zaloga | Na zalogi |
| Stanje | NOVO |