
Šifra : PCMSI00041 BTS
Zaloga : 4 Kos
Garancija: 36 mesecev.
| Tip | Mini PC |
| Procesor | Intel Core Ultra 7 |
| Opis procesorja | Intel Ultra 7 258V 2.2GHz |
| RAM | 32GB |
| SSD | Ne |
| Operacijski sistem | Brez |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Intel Arc 140V GPU |
| Blagovna znamka | MSI |
| Zaloga | Na zalogi |
| Stanje | NOVO |