
Šifra : RIVNB-8065DB
Zaloga : 4 Kos
Garancija: 24 mesecev.
Rivacase 8065. Glavna barva izdelka: Črna, Modra, Material: Poliester, Barva: Enobarvna. Širina: 310 mm Globina: 120 mm Višina: 440 mm
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Glavna barva izdelka | Črna, modra |
| Material | Poliester |
| Barva | Enobarvna |
| Širina | 310 mm |
| Globina | 120 mm |
| Višina | 440 mm |
Dolge podrobnosti | |
Funkcije | |
| Glavna barva izdelka | Črna, modra |
| Material | Poliester |
| Barva | Enobarvna |
| Etui za prenosnik | Da |
| Največja velikost zaslona | 39,6 cm |
Teža in mere | |
| Širina | 310 mm |
| Globina | 120 mm |
| Višina | 440 mm |
| Teža | 425 g |
| Dimenzije predelkov za prenosnik (Š x G x V) | 290 x 45 x 385 mm |