
Šifra : V1-PCMSI00028-1 BTS
Zaloga : 5 Kos
Garancija: 36 mesecev.
| Tip | Mini PC |
| Procesor | Intel Core 7 |
| Opis procesorja | Intel Core 7-150U 1.8GHz |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| SSD | Da |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Intel Graphics |
| Blagovna znamka | MSI |
| Zaloga | Na zalogi |
| Stanje | NOVO |