
Šifra : V1-PCMSI00042-2 BTS
Zaloga : 4 Kos
Garancija: 36 mesecev.
| Tip | Mini PC |
| Procesor | Intel Core Ultra 5 |
| Opis procesorja | Intel Ultra 5 226V 2.1GHz |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| SSD | Da |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Intel Arc 130V GPU |
| Blagovna znamka | MSI |
| Zaloga | Na zalogi |
| Stanje | NOVO |