
Šifra : XG-C100C
Zaloga : 2 Kos
Garancija: 12 mesecev.
ASUS XG-C100C. Vgrajeno. Tehnologija povezovanja: Žična, Vmesnik gostitelja: PCI Express, Vmesnik: Ethernet. Največja hitrost prenosa podatkov: 10000 Mbit / s
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Vgrajeno | Da |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| Vmesnik gostitelja | PCI Express |
| Vmesnik | Ethernet |
| Največja hitrost prenosa podatkov | 10000 Mbit/s |
| Vse podrobnosti | |
| Povezave in vmesniki | |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| Vmesnik gostitelja | PCI Express |
| Vmesnik | Ethernet |
| Število povezav Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Dizajn | |
| Vgrajeno | Da |
| LED zasloni | Aktivnost, povezava, hitrost |
| Omrežje | |
| Največja hitrost prenosa podatkov | 10000 Mbit/s |
| Omrežni standard | IEEE 802.3an, IEEE 802.1p, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u |
| Vgrajena ethernetna povezava | Da |
| Hitrosti prenosa podatkov Ethernet LAN | 100,1000,2500,5000,10000 Mbit/s |
| Kabelska tehnologija | 10GBase-T |
| Podpora za velike okvirje | Da |
| Podatki o embalaži | |
| Številka | 1 |
| Teža in mere | |
| Širina | 84,6 mm |
| Globina | 120 mm |
| Višina | 20,5 mm |
| Teža | 89 g |
| Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 - 40 ° C |
| Temperaturno območje shranjevanja | -40 - 85 ° C |
| Druge funkcije | |
| Jumbo okvirji | 9000 |
| Podprta prednostna čakalna vrsta | Da |